KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ARDA ÇANTACILIK VE REKLAM SAN.TİC.´ya (Bu metinde "ARDA ÇANTACILIK VE REKLAM SAN.TİC." olarak kullanılacaktır) aittir.

ARDA ÇANTACILIK VE REKLAM SAN.TİC. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ARDA ÇANTACILIK VE REKLAM SAN.TİC. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ARDA ÇANTACILIK VE REKLAM SAN.TİC. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini ardacanta.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. ardacanta.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ARDA ÇANTACILIK VE REKLAM SAN.TİC. internet sitesini ziyaret eden ve ARDA ÇANTACILIK VE REKLAM SAN.TİC. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - ARDA ÇANTACILIK VE REKLAM SAN.TİC.LTD.ŞTİ Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi