HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ARDA ÇANTA İMALATI, FİRMAMIZ TOPTAN PROMOSYON ÇANTA İMALATI VE İHRACATI YAPMAKTADIR, ÇANTA ÜRETİCİLERİ VE İMALATÇI FİRMALAR ŞİRKETLER ARASINDA LİDER FİRMADIR.

ARDA PROMOSYON ÇANTA İMALATI , HER ÇEŞİT , SU GEÇİRMEZ İMPERTEX, SUNİ DERİ, KANVAS, GABARDİN, NONWOVEN, KADİFE, TELA, ASTAR, POLYESTER, BRANDA, JÜT, PİLSA, PVC ŞEFFAF, GİBİ BİR ÇOK ÇEŞİT KUMAŞ İLE ÇANTA ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ.

ARDA ÇANTA İMALATI , SERİGRAFİ, OFSET, SUPLİMASYON, TRANSFER BASKILI VEYA NAKIŞLI OLARAK İSTENİLEN ÖZEL TASARIMLARINIZI DA İSTENİLEN AKSESUARLARLA ÜRETMEKTE.YÜKSEK İMALAT KAPASİTEMİZLE İSTENİLEN ADETLERİ İSTENİLEN SÜRELERDE TESLİM EDEBİLMEKTEYİZ.

ARDA ÇANTA PROMOSYON İMALATÇILARI , FİRMAMIZ YILLARIN DENEYİMİ VE TECRÜBESİ İLE YURT İÇİ VE YURTDIŞI BİRÇOK ULUSLAR ARASI FİRMALARLA ÇALIŞMAKTA,REFERANS VEREBİLMEKTEDİR.

ARDA ÇANTA İHRACATI , HOLLANDA , ALMANYA, FRANSA, İTALYA,YUNANİSTAN, KAZAKİSTAN, İSRAİL , AZERBAİJAN ,TÜRKMENİSTAN  ÜLKELERİNE TOPTAN PROMOSYON ÇANTA İHRACATLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

ARDA ÇANTA MODELLERİ , EVRAK ÇANTASI , OKUL ÇANTASI , MAKYAJ ÇANTASI , PLAJ ÇANTASI , BEL ÇANTASI , İLK YARDIM ÇANTASI , SIRT ÇANTASI , LAPTOP ÇANTASI , SOĞUTUCU TERMO ÇANTALAR , SEYAHAT ÇANTALARI ,FUAR ÇANTASI , BEZ ÇANTALAR , SPOR ÇANTALAR , PVC ŞEFFAF ÇANTALAR , ÇEK ÇEKLİ SIRT VE EVRAK ÇANTALAR , ÖZEL TASARIM ÇANTALAR , GİBİ BİR ÇOK ÇEŞİT ÇANTA İMALATINI YAPMAKTAYIZ.

ARDA ÇANTA İMALATI, TOPTAN ÇANTA SATIŞI YAPMAKTAYIZ, PERAKENDE SATIŞIMIZ YOKTUR!!!

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE!!!!
WEB SİTEMİZDEKİ MODELLERİ ŞOVRUMDA GÖREBİLİRSİNİZ.HEPSİ İMALATIMIZ OLAN ÜRÜNLERDİR. 
MÜŞTERİMİZ OLMAYAN BAZI PROMOSYON FİRMALARI SİTEMİZDEN ÜRÜN MODELLERİNİN, FOTOĞRAFLARINI İNDİRİP KENDİLERİ İMALATINI YAPMIŞ ÜRETMİŞ GİBİ REFERANS OLARAK WEB SİTELERİNDE GÖSTERMEKTEDİR.BU DURUMDAN DOLAYI ÇALIŞTIGIMIZ REFERANSIMIZ OLAN FİRMALARDAN ÖZÜR DİLERİZ.

BİZLE YENİ ÇALIŞACAK FİRMALARINDA DİKKATİNE SUNARIZ.
BİLGİMİZ DIŞINDA OLAN ,FOTOĞRAFLARIMIZI KULLANAN FİRMALARA SÖZLÜ VE YAZILI KANUNİ UYARILARI YAPMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.


 

©2018 - ARDA ÇANTACILIK VE REKLAM SAN.TİC.LTD.ŞTİ Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi